Hakkımızda

Çocuk iken hayalim, Biyoloji üzerine Moleküler Biyoloji Genetik ve Biyoteknoloji masterı yapıp ardından ilaç sektöründe “Ruhsatlandırma” alanında çalışmak değildi tabiki! Nasıl olabilir ki, 7 yaşında elinde dikiş makinesi ile fotoğrafı olan, annesinin makinesinde gizli gizli oynayan, bebeklerine terzi teyzesinin verdiği parça kumaşlar ile elbiseler yapmaya çalışan birinin…

Kurumsal hayatım bir hayal olmasa da tercih ve pişman olmadığım bir seçenekti.
Diş hekimi olmaktı hayalim, ilkokulda koymuştum kafaya; ellerimi kullanmayı hem çok sevdiğimden hem de gülmeyi sevip insanların özgürce gülmesini istediğimden…
Kafamdan proje uydurmayı, ellerimle ona hayat vermeyi hep istedim o yüzden belki de bir ilacı ruhsatlandırarak başkalarına şifa olduğunu bildiğim için işimi seviyorum.

Sabah 4 kadar çalışıp Türkiye’nin ilk yerli üretim Biyoteknolojik kanser ilacı ruhsatını almak da, sabah 4’e kadar oturup elbise dikip ertesi gün onu giyebilmek de sevilmeden yapılacak iş değildir!

İnandığım tek şey, nasıl bir hayatınız olursa olsun, yapmak istediğiniz bir şey varsa yaparsınız.
İster haftasonu yapın, ister işten gelin 2 saatte, ister çocuğu sırtınıza bağlayın… Yapamam diyorsanız, sadece bahane derim ve bahaneler ileri değil en dibe götürür.

Hayatınızda “torunlarınıza anlatmak istediğiniz” 1’den fazla hikayeniz, başarınız ve siyah beyazdan ibaret olmayan renkli bir hayatınız olsun istiyorsanız durmayın “Üretin”.

Stil Akademisi hayal değil; emek ile ilmek ilmek oluşturulmuş “Ben de yaparım!” dedirten bir platformdur.

Tüba Gün